SERWIS - RETAR - Tarasy, Elewacje, Architektura ogrodowa

Przejdź do treści
RENOWACJA I SERWIS
Tarasy drewniane, elewacje czy elementy wykonane z drewna z biegiem czasu i czynników atmosferycznych wymagają wykonania renowacji, czasem także serwisu.
Posiadamy doświadczenie, sprzęt oraz środki, które pozwalają nam przywrócić naturalne piekno drewna i zabezpieczyć je na kolejne lata użytkowania.
W zależności od gatunku deski, rodzaju wykończenia, wcześniejszych środków zabezpieczających oraz kondycji elementów drewnianych mamy do zaoferowania różne metody renowacji od odświeżenia, przez chemiczne czyszczenie i zabezpieczenie po mechaniczne usuwanie powłok i nałożenie nowych. Najczęściej rozwiązania możemy zaproponować już podczas rozmowy i zapoznaniu się ze zdjeciami,

Podczas wykonywania prac używamy sprawdzonych środków marki WoodProtect, oraz środków ochronnych marki Koopmans, które pozwalają nam na uzystanie najlepszych efektów.

Jesteśmy takżę dystrybutorem powyższych środków na Dolny Śląsk dla samodzielnego wykonania renowacji. W celu zamówienia zapraszamy do kontaktu. Chętnie doradzimy najlepsze rozwiązania, wszystko wytłumaczymy i dostarczymy preparaty pod wskazany adres.

Poniżej prezentujemy efekty renowacji drewna wykonanych przez nas w ostatnim czasie:
Wykonujemy również prace serwisowe związane z wymianą uszkodzonych elementów, wzmocnieniem konstrukcji czy rozbiórka starych elementów drewnianych.
Wróć do spisu treści