TARASY - RETAR - Tarasy, Elewacje, Architektura ogrodowa

Przejdź do treści
TARASY DREWNIANE I KOMPOZYTOWE
Taras przy domu traktujemy jako przedłużenie salonu, łącznik pomiedzy mieszkaniem a ogrodem, miejsce wypoczynku, dlatego tak ważne jest dobranie odpowiednich materiałów, które będą służyły latami, a także wpasują się w otoczenie.

W naszej ofercie znajdą Państwo różne materiały z których możemy wykonać idealny taras, od desek naturalnych z Modrzewia Syberyjskiego, przez najwyższej jakości drewno egzotyczne po nowoczesne produkty kompozytowe.

Chętnie doradzimy najlepsze rozwiązania dla Państwa, omówimy różnice oraz wycenimy taras na podstawie wstępnej rozmowy.

Tarasy przez nas wykonane mogą Państwo zobaczyć na zdjęciach naszych realizacji.

Tarasy drewniane
Tarasy drewniane wykonujemy wyłącznie z wysokiej jakości materiałów dostarczanych przez sprawdzonych importerów i dystrybutorów.
W naszej ofercie znajdą Państwo takie gatunki desek jak:
-MODRZEW SYBERYJSKI
-GARAPA
-BANGKIRAI
-IPE
-CUMARU
a także inne gatunki sprowadzane na zamówienie.

Tarasy kompozytowe
Tarasy kompozytowe bardzo szybko zdobywają popularność przez ich wytrzymałość, łatwość obsługi oraz coraz ładniejsze wykonanie.
w naszej ofercie znajdą Państwo produkty najlepszych sprawdzonych producentów co gwarantuje wysoką jakosć desek, piękny wygląd na lata i możliwość wyboru z wielu dostępnych profili oraz kolorów.
Współpracujemy z takimi producenami jak: Twinson, Gamrat WPC, Liderwood.

W przypadku realizacji projektów deweloperskich deski kompozytowe (na bazie PVC) będą doskonałym wyborem, ponieważ posiadają wszystkie potrzebne certyfikaty w tym niepalności (Bfl-S1)


Tarasy możemy wykonać zarówno na gruncie, na przygotowanej wcześniej powierzchni - płyta betonowa, dachy (papa, epdm,) lub na konstrukcjach nośnych - pomosty, kładki i inne.

Każdy taras jest inny i do każdego podchodzimy indywidualnie planując najlepsze rozwiązania techniczne aby służył Państwu latami.
Wróć do spisu treści